| Konata a întrebat:

-si vrea sfatul vostruhappy. Vreau sa-mi fac si eu un oracol cu intrebari.dar. nu stiu ce sa fac pe coperta sa fac un fel de colaj, sau sa lipesc ceva..nustiu..poate ma ajutati voi sau ceva linkurihappy. Multumesc Anticipat! Funda + Voturi

5 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Pe un carton poti scrie frumos ORACOL si sa il lipesti pe caietel happy inimioare, floricele, fluturasi

| Tzitzi12 a răspuns:

Poti cauta prin reviste, caiete, carti... literele din cuvantul O R A C O L si sa le lipesti pe coperta.

| vanny2000 a răspuns:

Heey..eu am deja un oracol...dar eu am lasat coperta caietului.big grin...tu ai coperta alba?

| MariaBeatrice a răspuns:

Poti lipi actibilde si sa scrii mare si frumos oracolwinking

| Zambeste142 a răspuns:

Ai cataloage de la AVON? ORIFLAME? LADY? sau ceva de genul, deucpeaza o imagine cu o tipa de acolo si scrie ''ORACOL" cu un anumit scris pe care poti sa-l desenezi, apoi sa scrii ceva dragut:"Ezita sa crezi ca vi ata e trista ♥! Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista." si data in care ai inceput oracolul.