| AntoniaAndreea a întrebat:

:* Spuneti-mi si mie niste farse bune de tot pentru 1 aprilie pentru un baiat. dar farse din astea care sa le pot face. Cat mai repede. funda pentru cea mai buna farsa!

1 răspuns:
| Patrisia14 a răspuns:

Il inviti in parc cu tine si tu nu te duci. rolling on the floor)
Fa o pata de lapte falsa si pune-o pe laptop
Pe 1 Aprilie poti sa bagi in cutia postala a prietenilor o scrisoare facuta frumos (stampilata) prin care sa-i anuntati ca vor fi deconectati de la reteaua electrica pentru reparatii timp de 2-3 luni.
Luati o foaie si scrieti pe ambele parti: "Citeste pe verso"

Întrebări recente