| DjDOCALyN a întrebat:

Buna TPU stie careva un fel de bluetooth pe Pc prin care pot sa transfer pe telefon? dau fundita+voturi!

2 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Salut.Am găsit ceva bun pentru tine,pe lângă mai e şi ieftin plus livrare gratuită: http://profitshare.emag.ro/....../click.php .Cred că este ceea ce căutai şi ţi-am fost de folos.O zi bună.

| danaddum a răspuns:

Ai nevoie de orice adaptor bluetooth pentru PC. Cu el vei putea trimite si primii orice documente de pe orice dispozitive compatibile bluetooth. In plus daca folosesti windows XP iti recomand progreamul bluesoleil.