| emilianxx a întrebat:

Stie careva cum pot trimite de pe calculator pe telefon gratis? Un fel de PC Bluetooth? Dau fundita

9 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Cu ajutorul cablului USB pe care il primesti impreuna cu telefonul(sau il poti achizitiona separat)poti lua imagini, sunete, videoclipuri etc de pe calculator pe telefon si invers, datorita acestui cablu(ele se transmit prin cablu).
Sper ca ti-am fost de ajutor.Acest cablu se numeste USB sau cablu de date.

| Wehrmacht a răspuns:

Merge si ce ai zis tu si oricum e gratis...

| Radioactive a răspuns:

Cumpara bluetooth, nu e scum maxim 40 lei.(eu am)
Sau cumpara cablu USB pentru telefon.

| Lawrence a răspuns:

Exista placi Bluetooth pentru calculator.

| rebb a răspuns:

Da, exista un micut bluetooth care e practic ca un stick. Eu am unul care se numeste BlueSoleil si l-am cumparat candva dintr-un magazin Vodafone din cate imi amintesc.

| LOLA33 a răspuns:

Prin bluetooth (daca ai) sau cablul de date al telefonului.

| BeatriceKnowles a răspuns:

Trebuie sa ai bluetooth la pc.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge cu bluetooth-ul ca eu am si pot si invers!

| Alexandra_5259 a răspuns:

Da, stiu eu, dar iti trebuie cablu de date si o mufa speciala.mult noroc!:*