| milkie a întrebat:

Stie cineva niste citate despre viata,muzica,prietenii etc? Sau poate niste poze dragute, sa-mi dati link-uri va rog? :3 Fundita asteapta :*

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Citate:
„Este simplu să fii fericit, dar este greu să fii simplu."
"Trebuie să reţii că tot ceea ce se întâmplă înăuntrul tău este mult mai important decât ceea ce se întâmplă în exterior."
"Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
"Nu cred in nimic, dar iau in considerare totul."

„Cand o usa se închide, o alta se deschide; dar deseori ne uităm atât de mult la ușa închisă că nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi."
"Viața nu are subtitrare, ori o ințelegi ori nu..."
Sper ca ti-am fost de folos, fundita? puppy dog eyes

| milkie explică (pentru Lariiiiiiii):

Sunt niste citate chiar frumoase! O stiam deja pe cea cu subtitrarea si e preferata mea! :-3

1 răspuns: