| dixiie28 a întrebat:

Niste citate dragute pentru poze, pe romana. Necunoscute. Dau funa happy

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

Când amintirile revin, ridic paharu' plin!
"A nega că încă il mai iubeşti e ca şi cand ai incerca să faci curat ascunzand toată mizeria sub covor!"
Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine, daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil…
Există acea persoană ..care te schimbă atât de mult încât îţi este imposibil să îţi mai aduci aminte cum erai înainte ca ea să intre în viaţa ta.
Ramai acolo si nu inainta spre mine! Fara tine imi e mult mai bine!
Trebuia să rămân copil şi timpul să fi mers încet, eu să fiu veselă mereu, chiar şi fără internet!
Şi n-ai să mă vezi că mă plâng, n-ai să vezi că mă ascund. Sunt pur şi simplu ceea ce sunt! Şi încă o dată iert, dar nu uit!
✖ Și vine vremea când realizezi că niciodată nu o să fii destul de bună pentru unii oameni, dar asta nu e problema ta. Este a lor
Oamenii nu uită niciodată lucruri ce încă îi mai fac fericiţi.
• Chiar daca unii nu ne lasa sa traim, privim inainte si ironic le zambim.
Chiar dacă prăfuit, zâmbetul o să îmi rămână!
Singurul lucru pe care trebuie sa-l faci este sa te simti bine acum!
Plaseaza-ti idealurile suficient de inalt, ca sa te inspire, si suficient de jos, ca ele sa te incurajeze la fapte
Nu am fost niciodata de acord sa fac anumite lucruri doar pentru a fi pe placul anumitor persoane.
Viata este prea scurta, am prea putin timp la dispozitie pentru a putea face tot ce imi doresc eu ...cu atat mai putin am timp sa fac ceea ce doresc ceilalti.
Sunt asa cum vreau eu nu cum vor altii chiar daca asta va duce la izolarea mea de ceilalti..Am ganduri si dorinte si in fiecare zi actionez sa le aduc mai aproape de mine, sa le traiesc.
Asigura-te si tu ca ceea ce faci e ceea ce vrei.
° •.love struck Urasc oamenii falsi, care nu vad dincolo de aparente, oamenii plictisitori cu care nu ai ce sa vorbesti, sa glumesti..., oamenii lingusitori, care iti sunt prieteni doar cand au nevoie de ceva. E chiar atat de greu sa fim diferiti?
un sprijin intr-un moment delicat al vietii cuiva face mai mult decat o mie de cadouri, un zambet dat din inima si o privire plina de mandrie sunt adevarate alinari ale sufletului.
niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!
Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!
Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.
♥Mandria ti-a ramas cea mai mare avere, zambeste`n fata raului si nu va avea nicio putere. happy
♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥
Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!love struck
invata sa suferi de vrei sa iubesti, invata sa fii liber de vrei sa traiesti, nu dispera cand viata te apasa si nu plange de-al tau destin, caci dupa lacrimi viata-i mai frumoasa, cum dupa soare ceru-i mai senin.

| dixiie28 explică (pentru BellaKiოNana):

Uauu :O Super :* Mersii, funda happy

1 răspuns: