| rafaelos99 a întrebat:

BUNA TPU! Stiti ca maine incepe scoala. Asa ca eu vreau sa duc flori ca daca nu ma fac de ras ( sunt in a sasea ) dar mama e plecata i n Italia, tata nu prea are treaba cu mine asa caraman fratii mei, sora mea are 19 ani si fratemiu are 16 dar nici unu nu vor sa duc flori pentru ca e o risipa de bani ca diriga oricum le da la femeile de serviciu. voi ce ziceti safac?

8 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu te vei face de ras, stai linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E oo prostie.cui ii trebuie atatia boscheti? a oferi o floare in orice zi e un gest de orice vrei tu.dar sa aduni maldare de boscheti in ce scop?

| Faruece a răspuns:

La mine nimeni nu da flori si profesorii stiu asta, eu zic ca este risipa de bani

| Darker a răspuns:

Nu te faci de ras. Eu sunt un fel de badboy insa profesorii ma stiu de sfat. Iti recomand chiar un ip de flori : Gerbera

| Geoops a răspuns:

Heii. Pai, de ce sa te faci de ras? laughing Nu este obligat nimeni sa dea flori, eu sunt in clasa a 8a, si nu da mai nimeni, deci. eu spun sa nu dai.

| Lamborghiniasx a răspuns:

Si eu trec intra sasea si dupa pararea mea ar trebui totusi sa ii duci flori.

| Dawid a răspuns:

Nu trebuie ne-aparat sa dai flori ca nu te faci de ras, happy ca primeste prea multe flori de la altii/ele cu o floare in plus sau in minus ii aceas chestie happywinking

| RightHereWaitingForYou a răspuns:

Nu te faci de ras happy dar daca mai ai flori in curte ai putea sa culegi sa-i dai si astfel nu faci nici risipa de bani si pici bine si in ochii dirigintei.winking dar e alegerea ta pana la urma... nu-ti ia nimeni gatul daca nu dai.

Întrebări recente