| Tiby2000 a întrebat:

BUna TPU!
Stiti cumva de unde pot achizitiona o pusca cu bile de plastic?
Sunt din Pitesti si m-ar interesa una, de preferinta cu luneta.
FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| bmwpassion a răspuns:

Pai daca vrei de jucarie, se gasesc peste tot la magazinele de jucarii. Una cred ca e cam in jur de 15-20 de lei, iar un pachet cu bile e 1 leu.Deci la toata magazinele de jucarii...eu asa stiu.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai varsta sa poti lua asa ceva? Eu nu cred.Asa ca stai cuminte.

| Appedis a răspuns:

Eh, daca de jucărie, găsești la orice magazin de jucării laughing

| bmwpassion a răspuns:

De jucarie?laughing Sau vrei de aia profesionala din metal cu aer comprimat? Pentru aia cred ca iti trebuie permis de port-arma.

| Tiby2000 explică (pentru bmwpassion):

De jucarie cu bile! pentru fratioru' meu. big grin

| bmwpassion a răspuns (pentru Tiby2000):

Pai daca vrei de jucarie, se gasesc peste tot la magazinele de jucarii. Una cred ca e cam in jur de 15-20 de lei, iar un pachet cu bile e 1 leu.Deci la toata magazinele de jucarii...eu asa stiu.