| MihaiN1 a întrebat:

Stiti niste jocuri faine pe net?
As vrea cat mai multe.

Dau funda!

13 răspunsuri:
| AframyK a răspuns:

Incearca: www.friv.com.

| f1r3TiG3R a răspuns:

Daca vrei joc online poti incerca pe www.kibagames.com
ori jocuri mmpog incearca www.epicduel.battleon.com
sau pe portal ro.bigpoint.com/
www.ejocuri.ro/
miniclip.ro [exista]

sper ca te-am ajutat cam atat stiu

| ScorpyutZa a răspuns:

Poti incerca jocuri browser. :)
De exemplu:
www.triburile.ro
www.the-west.ro
www.ikariam.ro
www.farmerama.ro
www.ladypopular.ro

Gasesti aici o lista cu astfel de jocuri:
http://mmohut.com/browser-games

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.imvu.com

| littlelogo a răspuns:

Salut! De ceva vreme am inceput sa joc un browsergame care m-a captivat intru totul, eRepublik. Jocul este simulator economic/politic/administrativ/razboi, unde si Romania isi are locul sub numele de eRomania, pe langa celelalte tari. Trebuie mentionat ca eRomania a fost candva imperiu, dar in momentul de fata se limiteaza la granitele reale. Va puteti inregistra pe linkul acesta http://bit.ly/vQgb1n eu voi primi 10% din goldul pe care il faceti, iar in schimb eu va voi ajuta sa cresteti prin mesaje private ingame. Trebuie precizat ca toate tehnicile politice,economice, administrative si de razboi sunt cat se poate de asemanatoare cu cele din realitate. Nu este exclus ca dupa ce jucati acest joc sa stiti cum functioneaza o tara, cum se desfasoara misiunile diplomatice sau cum se construiau strategiile de lupta in razboi(eu deja incep am invatat unele lucruri interesante) deci nu il judecati ca pe "doar un joc". Haideti sa refacem un imperiu din Romania daca nu in realitate macar virtual! Bafta.

| Juravle_Mario_1991 a răspuns:

Uite niste jocuri:
Scapa de politie
Traffic Slam 1, 2, 3
Delta Force
Burnin Rubber 1, 2, 3, 4, 5
Offroader v4, v3
Super Camioane 3D
8 ball pool
Arctic Drift
Provocarile arenei
Happy Wheels
Counter strike 1.6 sau portable
Fast and Furious 5
Highway Rally
Super Drift 1, 2
Supercar Showdown
Minecraft
Gas and Sand
Parking Mania
Tanki Online
Si altele. Funda?

| Juravle_Mario_1991 a răspuns:

Si daca mai vrei uite;
Inceraca site-ul acesta e romanesc are foarte multe categorii cred ca sunt peste 100 deci inceraca; http://www.jocuri-friv.ro/
Funda pentru asta sau celalalt raspuns?

| eSimRo a răspuns:

Recomand un joc online superb, pe mine m-a captivat!
Este gen eRepublik, in momentul de fata suntem cuceriti de Unguri si am avea nevoie de ajutor!

http://erevolution.ga/

| Mircica_9738 a răspuns:

Www.clopotel.com se joaca fratimu nonstop

| JoKerRKill a răspuns:

Incearca site-ul xgenstudios.com si 1001jocuri

| JokerulDinMana a răspuns:

Pai:Incearca Kizi, friv, miniclip, y8, aqw, epicduel, Tot ce vrei.

FUNDA? Plz

| dedeutza98 a răspuns:

Www.y8.com intra pe asta sunt o gramada sper sati plk

| RaresCristi a răspuns (pentru dedeutza98):

Multumesc si mie pentru. jocuriwinking
sunt bune astea!