| KiduuTaw a întrebat:

Stiti povesti de groaza? spuneti-mi-le si mie daca da. Cea mai infricosatoare primeste

Răspuns Câştigător
| star4all a răspuns:

Pai stiu una cu care poti speria lumea. Da sa nu fie multi in jurul tau maxim 3, sa fie noapte de preferabil.

Pai incepi sa le zici ca ai vazut intr-un ziar o stire care te-a socat. Ei o sa intrebe ce? Si tu incepi sa le zici asa cu vocea tremuranda...

Ca cica e o stire cum ca un baiat dupa ce a murit s-a intors peste cativa ani acasa la taicasu'. Si acum incepi sa povestesti asa :

" La inceput lu tacsu' nu i-a venit sa creada cand l-a vazut in fata usii. Intr-un final speriat tot il cheama in casa si il aseaza la masa. Dupa ce pregateste masa tot se pun ei la masa si incep sa discute iar la un moment dat baiatu' scapa lingura jos.
Tacsu' da se apleaca sa ia lingura si vede sub masa ca baiatu' in loc de picioare avea copite si era si o coada de drac. Taicasu' se ridica cu lingura o pune pe masa si intreaba :
- Tu esti dracu?
- DAAA ( la faza asta tipi tare, in rest zici povestea usor ca si cum ti-ar fi si tie frica )

Ps : De preferabil ca sa bagi frica in ei/ele, le povestesti si tu un niste filme de groaza inainte si etc.winking

3 răspunsuri:
| claudiua a răspuns:

Buna! Poti intra pe siteul www.spectrulrealitatii.ro, acolo sunt foarte multe povesti de groaza. Sper ca te-am ajutat.

| Jeremy1 a răspuns:

Traim in Romania, ce poveste de groaza mai vrei?

| FetitaCuCerceiiRoz a răspuns:

Bună!
Eu impreuna cu prietena mea am organizat o petrecere in pijamale acum nu mult timp! Am invitat multe fete si am inceput petrecerea! Ne-am uitat la filmul acela cu Blody Mary si o prietenă si-a amintit de legendă cu Blody Mary! Eu nu am crezut-o si am vrut sa ii demonstrez ca nu este adevarat! Ma-m dus la oglindă am prins o lumanare in mană, si i-am rostit numele de 3 ori insa razand! Nu mi-a aparut nimic in oglinda, ci oglinda S-a Spart!
Mă rog nu este prea infricosator, dar cel putin este adevarat!
Ciuss!