| Madalina285 a întrebat:

TPU! Stiu ca am mai pus de vreo 2 ori acesta intrebare, dar trebuie sa o repet pentu ca nu am primit un raspuns foarte bun.As vrea un rezumat al cartii Calaretul fara cap, scris de Thomas Mayne Reid.Si un link ar fi bun.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| littleblackgirl a răspuns:

Uite, acest site nu este unul facut pentru temele celor lenesi.
Citeste singura cartea, iar in caz ca ai citit-o cauta si tu pe net, nu e atat de greu.
Uite si un link: www.google.ro

| Aylinn a răspuns:

Dar ce-ar fi sa citesti cartea si sa-i faci singura un rezumat, zic si eu.