| stefickutssa a întrebat:

Stiu ca de ieri la ora 8 dimineata a inceput El rostro de Analia primul episod! Eu merg la scoala dupa-amiaza si ma trezesc de obicei pe la 8 jumatate sau mai putin.Si vreau sa vad de la inceput.Stiti cunva daca mai este data mai pe seara? Am mai vazut-o o data si mi-a placut mult si de aceea vreau sa o revad! VA rog ajutati-ma! FuNdYtZa

Răspuns Câştigător
| Loveis4free a răspuns:

Seara din cate stiu eu nu mai e dar ai dreptate e super serialu ca m-am uitat si eu si mi-a plkt la nebunie dar cel putin de la 6 in colo nu mai e. Sper cati-am fost de ajutor