| Ali19 a întrebat:

Bună TPU, studenți din Timișoara sunt? Dacă da, exista săli de sport/fitnes/înot în care avem acces? Gratuit sau plătit?
Mulțumesc.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salutare

Pai in general, daca te gandesti la gratuitate... ar fi cele de la poli, daca esti student acolo. Mergi cu carnetul de student si cu cardul de la biblioteca, pe unde vrei pe la Baza 2. Au acolo mai multe terenuri si un bazin.
La Baza 1 este si o sala.

In rest, sunt o multime de sali deschise prin oras. Gym One din Complex de exemplu, o multime de persoane merg acolo mereu, mai ales studenti big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Acum m-am uitat si prin celelalte intrebari (nu, nu intreba tongue ) si presupun ca nu esti la poli. In acest caz, daca ai pe cineva de acolo, ar putea sa iti dea cardul respectiv si poti merge la Baza 2. Stiu ca asa mai faceam eu cu cativa prieteni. Nu prea are treaba portarul. Doar este folosit la intrare, scanat.

| Wr3nch a răspuns:

Sigur este ceva card gen Studcard care sa iti dea reduceri la sali de sport. Dar til poti face doar dupa ce ai carnetul.