| Rallu a întrebat:

Sunt cu vara'mea si ne-am cam plictisit. da`ti si voi cateva idei de ce am putea facebatting eyelashes dau funda celor mai multe happy

Răspuns Câştigător
| TeManancCuNutella a răspuns:

Buna!
Pai...
1. Sa ascultati muzica si sa dansati smug
2. Sa jucati Adevar sau Provocare big grin
3. Sa va uitati la un film [ groaza, comedie, romantic, drama... ].
4. Sa faceti o pagina pe Facebook si sa puneti intrebari happy.
5. Uitativa la poze cu baieti smug [ sigur aveti voi niste baieti frumosi, sau draguti prin hi5, Facebook...].hee hee
6. Faceti farse la telefon laughing
7. Facetiva poze smug si dupacea modificatile.
8. Desenati ceva laughing.
9. Faceti parada modei happy.
10. Faceti bratari ale prieteniei big grin.
Sper ca te.am ajutat
Bye kiss

5 răspunsuri:
| Rallu explică:

@mellycryss nu o cheama Laura raised eyebrows De ce? vrei un autograf? smug

| Karakter1 a răspuns:

Intrati pe videochat si amuzati-va un pic happy

| mellycryss a răspuns:

Vara ta se numeste accidental Laura?

| c4l1n a răspuns:

Jucati imbracatu dezbracatulaughing)