| Roxy1234 a întrebat:

Sunt din Bucuresti si nu am nicio idee unde as putea sa ies cu prietenele... Aveti ceva idei?

Răspuns Câştigător
| vanessa001 a răspuns:

Buna! Iti voi da mai multe ideei:
-puteti sta acasa, sa comandati pizza si sa va uitati la un film de comedie.
-puteti iesi prin oras la o prajitura.
-la un suc pe o terasa
-in mall sau la alte magazine din orasul vostru, pentru shopping sau pur si simplu pentru a vedea ceva nou.
-puteti sa mergeti sa va cumparati fonduri de ten, pudre, oje. iar dupa sa veniti acasa si sa le experimentati.
Sunt multe lucruri de facut cu prietenele, eu ti.am dat cateva sfaturi. Funda? :*

7 răspunsuri:
| anonim1808 a răspuns:

Poti iesi la o terasa la un cocktail, sau la shopping sau in parc.

| GroparuVesel a răspuns:

Nu sunt din Bucuresti, dar stiu ca de oriunde ai fi poti iesi cu prietenele la un suc ( oriunde ), la un film, la o prajitura sau chiar la mall.De asemenea va puteti plimba sau sta in parc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La film. Au ofertă la CinemaPRO si Hollywood Multiplex!

| Theaxniz a răspuns:

La un suc sau poate in mall sa vedeti ce haine noi au mai aparut sau sa va duceti la un film

| Innnaa a răspuns:

Poti merge la un film, in Herastrau, Tineretului.

| PinkCupcake a răspuns:

Va puteti plimba prin parc, sau puteti merge toate la shopping, sau va puteti vizita una pe cealalta.

| SpartaGirl a răspuns:

Buna! Te poti duce in parc, la film, la pizza, sau pur si simplu te poti duce la magazin si sa dai la tine acasa un chef! xD
Bafta!winking