| iasmina6354 a întrebat:

Ce as putea sa fac?
Este vineri,happy.
N-am nicio idee.
Funda celor mai bune idei.
laughing

Răspuns Câştigător
| FUCKy0u a răspuns:

Poti sa cauti un film frumos online, poti sa citesti o carte si...asta chiar e o idee nebuneasca pe care eu am facut-o. Uita-te la cel mai lung film din lume. Dureaza 2 zile si 10 ore.Mai poti invita o prietena la tine sau mai multe.Filmul se numeste The Cure for Insomnia, il gasesti online.Mai poti sa-i ceri mamei tale bani sa-ti iei o prietena si sa iesiti in oras la magazine. Poate gasesti ceva dragut:o pereche de pantofi, o geaca, o bluza, orice. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Poti sa dormi laughing

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Te poti uita la un filmulet, sa iesi in oras cu prietenii, sa asculti muzica sau sa raspunzi la intrebari pe TPU.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ce-ţi place ţie.
Eu ştiu...fă curăţenie, citeşte ceva interesant, ieşi în club, plimbă-te, socializează cu prietenii.
Te pup!

| 123lalala a răspuns:

Pai depinde : poti sa te ocupi strict de tine adica sa iti faci unghiile,sa citesti ceva, sa stai pe calculator, sa te uiti la desene, filme, sa mananci ceva bun, sau sa iti faci temele. Sau daca vrei poti sa faci curatenie, sa o ajuti pe mam ta la gatiti etc. Alege ce-ti place! happy Fundita?