| Ooterog a întrebat:

Buna TPU :* Sunt din Gl. Si nu stiu la ce liceu vreau sa ma duc. Vreau sa stiu toate profilele la fiecare liceu la ce se da bacul happy, Multumesc happy

1 răspuns:
| frumusik96 a răspuns:

Eu sunt la filologie si cred ca a fost cea mai buna alegere. Nu ma pricep foarte bine la matematica, fizica si chimie si asta e ultimul an in care mai invat aceste materii. Bacul il dau la :romana oral si scris engleza/franceza sau spaniola oras si scris geografie/istorie... Crede-ma mai bine de atat nu se putea