| andrestell27 a întrebat:

sunt intr-un comitet de organizare a competitilor si lucruri de genu... acum organizez o vanatoare de comori, imi puteti da va rog niste probe (p.s. se desfasoara intr-o incinta scolara)
Multumesc happy

1 răspuns:
| danyel2012 a răspuns:

Daca se desfasoara pe echipe eu zic sa alegi cate un obiect pentru fiecare echipa si sa le ingropi in diferite locuri, apoi fiecare echipa va primi cate un indiciu sau o harta bazata pe intrebari exemplu:un loc verde si insorit sau ma rog ce vrei tu, si echipa care gaseste prima obiectul castiga.