| ioanandrei a întrebat:

Vreau sa organizez o vanatoare de comori pentru prietena mea. Comoara va fi o cutiuta cu poze cu noi,dar nu stiu unde sa o ascund. Vanatoarea o fac in parc,trecem si printr-un mc donald's si pot face traseul si pe la after school-ul parintilor ei. As ascunde acolo comoara finala dar nu stiu daca e cel mai bun loc(sunt ai ei acolo). Bine,as putea sa vorbescu ai ei sa ascund acolo, dar momentan vreau sa vad daca am si alte locuri. Mersi mult anticipat.

1 răspuns:
| Roby72 a răspuns:

Cred că ai putea să o ascunzi în parc, intr-o scoarta de copac ruptă părerea mea big grin Fundă?