| toflea4 a întrebat:

Buna TPU sunt racit cobza am nevoie de tratament naturistt fara medicamente

2 răspunsuri:
| R0CA19 a răspuns:

Fa o baie fierbinte si ai grija sa stai cat mai mult in aburihappy si dimineata bea ceai cu miere si lamaie mai amelioreaza durerea de gathappy
E recomandat cand faci baia sa pui si sare si apoi sa te onfofolesti bine in pat la caldura happy
Sper sa0ti treaca repede... ca si eu le am cu racelile astea si stiu cum ewinking laughing I don't want to see

| dygas a răspuns:

Ceai din plante cu muuuulta lamaie, baie fierbinte si odihna