| andreas5 a întrebat:

Buna TPU...sunteti de parere ca ar trebui sa merg la cursuri de desen? adica m-ar putea ajuta la ceva (de precizat am un program foarte incarcat sunt in clasa a 9-a mate-info intensiv, am cursuri de chitara de 2 ori pe saptamana, de percutie 1 data pe saptamana, antrenamente deoarece sunt in echipa de fotbal a liceului, si fac de 2 ani karate ) credeti ca as avea timp si pentru desen

Răspuns Câştigător
| Kavinx a răspuns:

H e i i! Mereu este timp pentru orice si mai ales daca iti place sa desenezi poti practica niste cursuri si incearca sa iti aranjezi timpul incat sa ai timp pentru chitara,scoala,fotbal, karate etc... si sa ai si timp liber in care sa te distrez cu prieteni sa mergeti la un film, sa stai cu familia sa mergi la cumparaturi si multe alte lucruri pe care le poti face daca iti faci un program stric o sa reusesti succes!(fundiță) happy

3 răspunsuri:
| 이벨 a răspuns:

Nu, nu ai timp si de asta. Si asa iti sunt destul de multe. Eu, in gimnaziu, aveam foarte multe activitati extrascolare, ca si tine. Am renuntat treptat la unele, iar acum cand sunt pe clasa a 9-a nu mai am nici una. Ma simt minunat sa stiu ca am timp liber, am timp sa ma relaxez. In acest timp liber imi organizez activitatiile: calculator, citit, desenat, etc.
E minuna sa desenezi, dar nu poti face cariera din asta. Mai bine sa fie o activitate pentru timpul liber happy

| DenisejUSTmE a răspuns:

Daca tie iti face placere sa te duci la cursuri de desen, sa inveti mai mult sa desenezi, du-te! Si ca sa ai timp pentru toate fa-ti un program saptamanal.

| andreas5 explică:

Dau fundita :X