| Srdjan99 a întrebat:

tocmai ce-am facut un bilet virtual de pariuri la PublicBEt. E primul si nu stiu cum pot sa-l pun la agentie, daca l-am facut virtual. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| George1963 a răspuns:

Ii dai tipareste si iti da un cod, copiezi codu ala pe foaie si te duci la public bet, dai banii si le dai codu

5 răspunsuri:
| ktrinel a răspuns:

Iti pare un cod, si cu respectivul cod te duci la agentie si il dai operatoareiwinking

| Srdjan99 explică:

Pur si simplu copiez codul si ma duc cu el la agentie? N-ar trebui sa-l imprim sau ceva?

| Blondutzu_Narcis_1996 a răspuns:

Pai si daca am facut biletul virtual astazi si merg cu el in agentie maine, mai e bun?

| Alintathu a răspuns:

Pai dupa ce ti-ai facut biletul...iti apare un cod de bare...iti scrii acel cod pe o hartie si te duci la agentie si iti scoate biletul. Eu asa stiam big grin

| Sebastian_Mariuss_1998 a răspuns:

Nu mai e bun ca iti trec meciurile si ramai fara meciuri pe bilet