| nijwe a întrebat:

Salut.La PublicBet online cand fac bilet virtual si dau imprima trebuie sa iau codul de acolo si ma duc la domnisoarele de la casa de pariuri sa le dau codul si imi fac acolo bilet sau cum? ca mi-a zis un prieten ca imi face el bilet virtual.Cine imi explica si mie la ce ajuta biletul virutal?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Da cu codul de pe biletul virtaul poti un bilet la casa lor de pariuri.

| Kluwwww a răspuns:

Salut cand intri pe site-ul lor public bet online selectezi o cota si se face biletu virtual selectezi cate cote vrei si cand e gata dai imprima si iei codul de acolo aaa si inca ceva pui si suma la biletul virtual care vrei sa o pariezi, si iei codul si il duci la agentie bafta in continuare;