| JackaSS_9250 a întrebat:

Buna TPU.Tocmai i-am zis fetei pe care o plac ca imi place de ea ...si daca vrea sa fie cu mine, i-am spus la scoala de fata cu toti colegii. Ea tot zicea ca Doamne fereste...chestii din astea.Ma place, sau se ascunde, sau nu ma place? Cum sa mai reactionez? Funda! big grin

4 răspunsuri:
| mih5a a răspuns:

Prietene asta este un mister cam greu de deslusit.Cred ca ai facut o mica greseala cand i-ai marturisit dragostea fata de toti colegii.Adica puteai tu sa aranjezi cumva sa fiti doar voi.
Eu stiu ca prin asta ai vrut sa arati ca intr-adevar o placi dar stii ea pe moment nu a stiut cum sa reactioneze.Las-o putin sa se linisteasca si data viitoare, faci cumva si va intalniti doar voi 2 si discutati.Sunt sigura ca daca o iei cu frumosul va iesi bine.

| denisa_3178 a răspuns:

Probabil este mai timida si nu vrea sa recunoasca. O poti invita la un suc sau la un film. Ii poti cere adresa de mess si nr.de telefon. Nu o obliga sa-ti dea raspunsul prea repede, lasa-i putin timp sa se hotarasca.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te placea si ea dar nu trebuia sa spui in fata clasei ca iti place de ea. Daca tot i-ai spus ca o placi, fa-i o declaratie de dragoste si spune-i ca nu poti trai fara ea

| DjDariuS a răspuns:

laughing Poi fata nu te place ca daca te placea ii era rusine si tacea. Dar iti zic eu ca nu te place din propria experienta. Asa fac si astea de la mine din clasa. Si noricum daca vrei sa-i zici ca o placi spune-i in particular sa nu fie nimeni de fata. Bft oricum si as dori fundita aia happy