| SashaS a întrebat:

Buna happy Imi place de fostul meu prieten si cred ca sentimentu' e reciproc. Cum sa incep? Pai de vreo 3 saptamani il prind cum se uita la mine in ore si intoarce capul cand ma uit la el, ma baga pe facebook in seama mai mereu si ne tachinam. Saptamana asta de 1 aprilie m-a udat din cap pana in picioare doar pe mine(adica daca nu-i placea de mine putea sa-i faca asta altei fete), motiv pentru care sunt racita rau.
Nu am mers la scoala si a intrebat-o pe cea mai buna prietena a mea ca ce mai fac ca de ce nu mai vin odata si colegii ziceau cand intreba profesorul/profesoara absentii ca cica nu am venit din cauza unui test si el zicea ca m-am simtit rau de ziua trecuta.
Vreau sa-mi dau seama daca ma place.
I-am zis unui prieten de-al lui ca il plac si nu stiu sigur daca i-a spus dar in ziua aceea venea la mine in banca in pauze si imi zicea" De cine-ti place fa'tie?" noi asa vorbimlaughing
Si in ultima zi cand am mers la scoala prietena mea ii zicea"Maine nu vine la scoala Sofii si poate ii facem o vizita" si el nu zice nimic doar taci ca inca erau ore si noua ne-a dat drumul mai devreme. As vrea sa stiu cum se comporta baietii cand le place de o fata si daca ce am zis mai sus coincide cu faptele baietilor.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

Deplacut te place dar nu este sigura treba.70% din 100% / iti dau un sfat nu mai trimite intermediari prietena prieten etc du-te u si stai cu el de vorba mai in gluma, caci adevaru se mai spune si in gluma testezal si u! si de ce am zis sa stai cu el mai in gluma de vb ca daca e sa iti de de inteles ca nu te place sa poti so dai si u la suceala daca ma intelgi ce vreau sa-ti spun! Bafta.

| SashaS explică (pentru Varzan_Claudiu_1991):

Am inteles ideea. Merci. happy

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate te place, dar nu e nici el sigur. Petreceti cat mai mult timp impreuna in afara orelor, sa vezi ce si cum. La scoala e mai greu sa-ti dai seama, ca sunteti si colegi.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

O face el pe durul, dar e mort dupa tine.

Răspuns utilizator avertizat