| gabiii_8082 a întrebat:

am o nelamurire. un baiat cu care am fost si nu ne-am sarutat.nu prea vorbeste frumos cu mine si ne mai certam dupa anul nou am inceput sa vorbim mai des si era super draguthappy si am jucat adv si prov si el tot imi zicea in caz ca baiatul pe care-l plac m-ar placea ce as face? adica el.si multe in genul asta, el spune ca nu ma place si nici nu vrea sa fim impreuna.si ii intoarce pe toti colegii lui impotriva mea sa nu fiu prietena cu ei.nici nu-l mai inteleg, si cand zic ceva frumos de un coleg de-al lui sau ma interesez de cine el face "crize". sa-i las in pace ca nu ma suporta si din astea.ma place sau nu?straight face

1 răspuns:
| Crisu a răspuns:

Sincer nu stiu. Are un comportament foarte ciudat, asa ca m-ai bine nu l-ai baga in seama. Este foarte nehotarat, iar daca tu il ignori poate il ajuta sa se hotarasca daca vrea sau nu. Dar totusi, daca el te-ar placea, tu crezi ca ar mai incerca sa ii intoarca pe ceilalti impotriva ta?