| Bianca2204 a întrebat:

deci, cunosc un baiat care e in scoala cu mine si nu stiu daca si el ma place. Acum ceva timp tot insista pe mess cu buna si mereu ma intreba ce fac si imi trimitea multi pupici. Glumeam noi la scoala si la un moment dat i.am spus ca baiatul pe care il plac incepe cu "A" si se temina in" i " si am inceput amandoi sa radem. Dar toturi dupa a zis ca numele fetei de care ii place incepe cu "B", adica initiala mea. Dar totusi de atunci ma evita si tot nu vrea sa imi zica daca ma place sau sa fim impreuna. Intr-o seara m.am enervat rau pe el si i.am trimis un mesaj : " Eu ti.am zis ca te plac. Daca nu e reciproc, stai linistit! O sa imi treaca!". iar acum imi zice iar buna si se baga iar in seama ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic!
Ce as putea sa mai fac? chiar il plac si nu stiu cum sa mai reactionez...

Răspuns Câştigător
| ByFive a răspuns:

Pai daca si-a revenit baiatul si vorbeste cu cine e clar ca si el asteapta ceva de la tine probabil sunteti amandoi rusinosi flirteaza putin cu el vezi ce iese in cel mai rau caz veti sfarsi impreuna ca nu cred ca um baiat ar refuza o relatie cu o fata daca e singur si nu are alta prietena

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul e putin cam mult, pampalau. Iti plac baietii pampalai?

| catalin02 a răspuns:

Mai fetito cred ca te place dar nu vrea sa afle nimeni(poate ai vreo problema, sau nu esti vazut bine de ceilalti... ceva ce i-ar putea strica imaginea). bafta