| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-am facut un blog si nu prea am idei despre ce sa scriuthinking Voi ce zicetibig grin ce sa scriu...
Cine ma >ajuta---- funda tongue

Răspuns Câştigător
| HinnaBunneh a răspuns:

Hey!^^
Imi trimiti si mie blog-ul tau?:d
Poti sa scrii despre: prietenii tai, un mic about me, despre un anume sentiment, despre o temere a ta, despre chestii banale ca: nu cred ca in extraterestrii sau sfarsitul pamantului... Poti sa mai scrii despre o poveste imventata de tine sau un auto-portret in care sa folosesti multe figuri de stil :p

1 răspuns:
| shadovv a răspuns:

Daca nu ai ce sa scrii de ce ti ai mai facut un blog? Esti ratata! Sincer! Foarte sincer! Si ca sa ti raspund la intrebare incearca sa scrii despre faptul ca nu ai nimic de scris si reflecteaza asupra acestui lucru.