| DidiutzMic a întrebat:

happy Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva!
Mi-am facut un blog, am cateva chestii in el. da nu prea am idei de titluri pentru ceea ce scriu. imi puteti da o lista cu titluri pentru blog? Va rogg
Dau funda

Răspuns Câştigător
| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Daca alegi unul din subdomeniile wordpress sau blogger com, uite cateva idei:

pasiuneamea.wordpress.com
desprtineri.wordpress.com
adolescentin.wordpress.com
etc.

Alegerea titlului unui blog depinde foarte mul de scriitorul ei, ceea ce am scris eu mai sus sunt doar niste idei, conteaza ce stii tu sa faci, despre ce vei scrie, daca imi spui mai multe, iti voi da mai multe idei.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

Moda
Culorile sezonului
Culorile preferate ale vedetelor
Fructe de sezon
Farduri
Cosmetice
Diete
Sport

| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Vedete
Fashion
Make up
Songs