| perceive a întrebat:

despre ce sa scriu in blogul meu? mi-am facut un blog si habar n-am despre ce sa scriu in el? idei?!

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru început ai putea să scrii despre aspectele vieţii din jurul tău care te deranjează sau, dimpotrivă, te extaziază.
Când începi să mai prinzi cititori, din reacţiile lor te vei prinde ce ai putea să mai scrii ca să creşti traficul.
Dacă nu vrei neapărat trafic, atunci scrie ce-ţi trece prin minte, ca într-un jurnal.
Succes.

| Veve :X a răspuns:

Pune un fundal dragut :X

cauta niste poze super reusite cu tine si scie`ti o mica prte din viata ta (gen CV; dar nu asa de detaliat)

ai putea sa pui niste teste luate de pe net sau inventate de tine :)

sau poti sa pui niste bancuri sau perle pe care chiar tu le-ai zis :)

te poti insira de aici : http://any-pretty-angel.piczo.com/? g=1&cr=6

bafta :* sa`mi dai si mie blogul tau dupa ce il termini :* sunt sigura ca va fi super :X

| Veve :X a răspuns:

Pai poti pune un fundal dragut :X. Cauta niste poze super cu tine. Pune niste teste luate de pe net sau inventate de tine. Sau poti pune bancuri si /sau perle. Poti sa scrii un fel de CV despre tine ( dar nu asa detaliat cu scoala, cu [virgula] competitiile sau rezultatele la invatatura ). Daca vrei te poti inspira de aici http://any-pretty-angel.piczo.com/? g=1&cr=6 :)

Bafta :* sa`mi dai si mie blogul tau dupa ce il termini :* sunt sigura ca va fi super >:D

| Veve :X a răspuns:

Scuze ca am zis de 2 ori dar am crezut ca nu s`a postat raspunsul :-s

| Catalion a răspuns:

Iti faci un blog si nu stii despre ce sa fie vorba in el? Asta e cam ciudat. Pai, fa un blog despre bancuri sau despre felicitari sau amblele. Foloseste-ti imaginatia.

| Klara a răspuns:

Despre ce-ti taie prin cap. Orice. Orice te apasa, orice idee, orice nemultumire, orice critica.

| T30D0RA a răspuns:

Wtf? De ce ti-ai mai facut blog? Trebuie sa-ti vina tie idei, nu sa intrebi pe altii.