| Didi908 a întrebat:

Buna TPU! Trebuie sa ii scriu dirigintei un mesaj de sfarsit de clasa a 8-a doar ca nu stiu ce sa scriu. Cateva idei va rog? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ma bucur ca am scapat de dumneavoastra si de toti profesorii din scoala asta. O sa va uit repede. Cu drag ...cum te cheama! sau cu ura cum vrei tu. big grin

| ggghhghgh a răspuns:

Scrie si tu chesti siropoase gen:
Ani petrecuti cu dvs sunt cei mai frumosi ani din viata, mi-ati marcat copilaria, ati fost un exemplu si un model demn de urmat sunt o a-2-a mama imi pare rau ca drumrile noaste au ajuns la final.....nu voi uita niciodata anii petrecuti cu dumneavoasta! Funda?

Întrebări recente