| licuricisclipici a întrebat:

Hi! Sunt clasa a 8 a iar la sfarsit de an trebuie sa punem fiecare bani sa luam dirigintei noastre un cadou! Dar nu prea avem idei, ma puteti ajuta cu cateva sfaturi sau idei?!

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

Uite ce am luat eu si clasa mea in anii trecuți. Bijuterii la început, dar apoi ne-am dat seama ca ea apreciază mai mult ceva simbolic asa ca anul trecut i-am făcut un filmulet in care am spus fiecare ce înseamnă ea pentru noi. Si am atasat si multe poze împreuna cu ea. Iar anul asta, la final, noi ii voi face cadou un fel de album foto cu poze cu noi, din clasa a5 a pana acum, dar in care sa putem scrie tot felul de lucruri, cum ar fi ce a însemnat pentru noi. Nu e chiar un album, e mai mult un fel de carte, dar se pot pune si poze in ea. Si, in fiecare an, noi i- am luat câte o felicitatre pe care am cu toții dupa ce i-am scris tot felul de urari.

3 răspunsuri:
| DORICE a răspuns:

Noi i-am facut doamnei diriginte un tablou cu colaje de fotografii cu toti colegii, fotografii luate de prin excursii, tabere, diverse evenimente la care am participat impreuna cu diriga! Mie mi-a placut ideea la nebunie, vreau sa spun ca am si filmat reactia dirigintei cand a desfacut cadoul. E de neuitat.

| BlackAnonym a răspuns:

Un vibrator cred ca iar folosibig grin

| bloodycat99601 a răspuns:

Pai. parerea mea este ca ar trebui sa.i luati cv de genu. o floare foate rara sau un serviciu de vase