| Ingridd22 a întrebat:

sunt clasa a8a si pentru sfarsit de an, fiecare elev trebuie sa scrie cateva cuvinte despre un profesor... eu am ales sa scriu despre cea de engleza... si nu prea am idei. ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Ca sa ai un punct de pecare, e nevoie sa te gandesti la o situatie in care profa te-a ajutat sa intelegi ceva sau cand ai simtit tu ca ti-a zis ce aveai nevoie sa auzi intr-un anumit moment. Poate ca felul ei de a fi te-a ajutat sa-ti placa sa inveti la limba engleza.