| Jko4r a întrebat:

Un prieten de al meu si-a luat un telefon LG GS290 (il are de 1 an) si de 2 zile daca vrea sa intre in mesaje ii intra pe e-mail sau in altceva (la oricare aplicatie a telefonului) si ce ar trebui sa faca? Sa il duca la service sa ii faca ceva la soft? Sau cum ar trebui procedat? Dau funda+vot! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Având în vedere că telefonul are deja un an vechime (probabil de utilizare intensă), nu trebuie exclusă ideea existenței unei defecțiuni de tip hadware pe care va trebui să o rezolvi la service, dar (înainte de a ajunge acolo) asigură-te că tastatura tactilă este calibrată corect (prin intermediul aplicatiei prezente pe telefon).

B-Bye! wave