| Andrei899 a întrebat:

Unde sunt animalele blestemate in metin2.RO ca am auzit ca iti poate pica fms? Funda+vot!

5 răspunsuri:
| Valentin_George_1912 a răspuns:

Nu, eu stiu cum e se numeste locul ala dar in niciun caz nu iti va pica fms. Dar cauta la orci. Si daca vrei sa faci rib... Du-te la orci in colt stanga jos si bate esoterci 30-1ora iti va pica rib

| Juliet10 a răspuns:

Mai lasati jocurile! puneti mana pe o carte!

| xManiaC a răspuns:

Nu stiu eu toate locurile din metin2 pentru ca n-am jucat foarte mult dar, eu stiam ca fms pica si la bestial archer si bestial specialist.

| Dariuswag a răspuns:

Salut si eu am cont pe metin 2 ro animalele blestemate se gasesc in padurea animalelor blestemate numai de la nivelul 20 de poti duce acolo pot sa cada fms dar cade greu usor mai poate sa cada scut pentagon.

| Prodsk a răspuns:

Nu are nici un rost sa incerci poate o sa iti pice ceva itm dar in nici un caz fms... fms- ul pica la brutali cauta pe la orci...