| Daikirai a întrebat:

Unde vreti sa va petreceti vacanta de vara anul acesta?

13 răspunsuri:
| dasdsad a răspuns:

Hmmm eu as vrea sa plec 1 saptamana la mare, 1 saptamana la munte si la pescuitbig grin in rest, invatat pentru admiterea la facultatelaughing)

| B3bytzaa a răspuns:

Inca nu m-am hotarat dar normal ca mi-ar placea sa merg la mare, pe la bunici, am de gand sa imi caut si un job si cam atat big grin

| Daikirai explică (pentru dasdsad):

Noroc la Admitere! happy happy happy

| Dinamovistul101 a răspuns:

Lenevesc toata vara laughing si mai ma duc pe la munte big grin

| ovi93 a răspuns:

La Mare, cu prietena nu m-am mai vazut de 1 an cu easad. Deja am facut rezervarilelaughing. Sunt 2 cele mai frumoase locuri unde poti sa iti petreci vacanta, Mare si muntebig grin. Sa vina luna IULIEEEEElaughing

| byabya17 a răspuns:

Eu ma gandeam sa plec intr-o excursie safari in Africa si dupa in Croatialaughing

| xClementine a răspuns:

Munte, chitara, aer curat, cabana si multi multi prieteni. happy

| anonim16666 a răspuns:

Intr-o tabara.

| dianaaaaax a răspuns:

La munte. day dreaming

| Florentin98 a răspuns:

La peste!

| alexcoman34 a răspuns:

La tara la bunici cam 2-3 saptamani si restul acasa si vreo 1-2 saptamani la mare!

| dasdsad a răspuns (pentru Daikirai):

Multumesc big grin

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Eu vreau sa imi petrec vacanta la Muntenegru