| GrellSutcliff a întrebat:

Va rog putin ajutor aici! vreau sa citesc o carte. si nu stiu ce sa aleg... As vrea ceva de atiune, ceva cu criminali poate. sau illuminati. sau ceva intre romance, aventura si actiune. chiar nu stiu... sau ceva despre egiptthinking Ce carti mi-ati >recomanda?:

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Pai poti sa citesti twilight dar nu cred ca mai are rost din moment ce toata lumea a vazut filmul. Dar totusi este interesanta. Sau poti sa alegi tot niste carti dupa care s-au facut filme. Gen Harry Potter. Acest lucru te tine ij suspans sa vezi daca ce s-a intamplat in film de intampla si in carte.

| Reiatsunami a răspuns:

In primul rand hotareste ce vrei iar dupa ce te hotaresti, invata ceva gramatica si dupa aia carti. asta e ordinea logica.

| GrellSutcliff explică:

Oooo... @revelatia2003 ce pacat ca am auzit de cartea asta si nu ma prea intrigathinking

| revelatia2003 a răspuns:

Un exemplu:"Ingeri si demoni" de Dan Brown... ce zici?big grin