| GrumpyGirl a întrebat:

As vrea sa citesc niste carti dar nu stiu ce. Imi puteti recomanda carti romance-fantasy?
Am vazut mai de mult cineva care a postat aceeasi intrebare iar unii i-au recomandat niste carti precum: calatorie in centrul pamantului etc. Nu vreau asa ceva

Răspuns Câştigător
| Deliadelias a răspuns:

Pe aripile vantului- de Margaret Mithcell
Scarlett-de Alexandra Ripley
Aceste 2 carti sunt superbe, ti le recomand! Se incadreaza si genului de care ai cerut!
sauuuu Pururea tanar - Robert Tine love struck

3 răspunsuri:
| VioCrazy a răspuns:

Poti citi seria The vampire diaries sau seria Twilight. Sunt foarte tari big grin

| HorrorLife a răspuns (pentru VioCrazy):

Da si mie imi plac genul asta de carti

| bobo13 a răspuns:

Deci eu iti spun, cele ma tari carti sf sau fantasy sunt, dupa mine, Harry Potter si Poveste fara Sfarsit.