| OpreaMihai a întrebat:

BUNA TPU! VA ROG SA MA AJUTATI URGENT! M-am mutat intr-un apartament, in orasul meu natal. M-am mutat de 2 saptamani, si mi se intampla lucruri EXTREM DE CIUDATE! Dormeam, si pe la 12 - 1 noaptea, in tocul usii de la sufragerie mi-a aparut o silueta neagra, mai ingusta. Noaptea aud pasi, farfurii, si mereu ma sperii. VREAU SA PRIMESC SFATURI SA SCAP DE CE AM IN APARTAMENTU MEU!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna, linisteste'te... totul e in imaginatia ta, e normal sa te gandesti la chesti de genul asta pentru ca te-ai mutat de curand si nu-ti cunosti inca locuinta indeajuns. Pentru linistea ta, cheama un preot sa sfinteasca casa. Numai bine si nu te mai speria.( Aceea silueta putea fi o umbra).

4 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Probabil ai doar niste vecini care nu au somn.Si eu am aceasta problema cu vecinii mei.

| bloodandpride a răspuns:

Cred ca ai ceva spirite neodihnite in apartament...mai bine cheama un preot sau ceva...Insa in general nu sunt periculoase, dar e mai bine daca vrei sa scapi de ele.Eu stiu atatea..ca ma uit la A Haunting.sa te uiti si tu.

| OpreaMihai explică:

Ms lovely, poate ca ai mare dreptate... si stresul, etc... fundita!

| h3r a răspuns (pentru OpreaMihai):

(Multumesc) Stai linistit in privinta asta, cu timpul vei trece peste :*