| Holy97 a întrebat:

Salut! De cateva zile am tot felul de vise ciudate. Incep sa visez persoane din orasul natal din care m-am mutat acum 5 ani fara a ma gandii la ele. Iar asta seara sotia m-a visat ca am impuscat pe cineva, iar pe ea a sarit sangele. Ati mai avut vise de genul asta?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mananca cu 3-4 ore inainte de culcare, ca sa nu mai visezi cosmaruri, care oricum raman doar vise de noapte.

| trophin a răspuns:

Da.
mai plimba si tu cainele, arunca gunoiul, planteaza un copac

| trophin a răspuns:

Sunt pepeni acum, semintele, fa o gaura undeva si ingroapale. si eu visez persoane din liceu, insa ma bucur ca pot sa le vad fetele.
citeste o carte ca sa iti acoperi gandurile, ceva fantastic sau sf

| Solann a răspuns:

Nu mai bea alcool seara. Si nu te culca cu stomacul plin.
Batranii ziceau ca daca visezi morti se schimba vremea. Eu nu cred in vise, nici de bine, nici de rau.