| AnonimulTPU a întrebat:

Va uitati la Pariu cu viata nu? Cine nu se uita laughing. Asa, deci, eu vreau sa fac o pagina cu unul din actorii mei preferati din serial. Am vazut mai multe pagini pe facebook si twitter dar nu inteleg de unde fac ei rost de poze "rare" ca sa zic asa. Stiti care e site-ul oficial al unuia din membri pe facebook sau twitter?

14 răspunsuri:
| Dope a răspuns:

Majoritatea copiilor normali la cap nu se uita. Cred ca restul au niste Nesquik in creier, sau cacao fara zahar.

Răspuns utilizator avertizat
| Ralyy a răspuns:

Nici eu nu ma uitlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici nu ma uit la serialul asta, e cel mai naspa serial din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai proasta telenovela din toate timpurile cu niste copii care n-au de lucru acasa.
Din pacate au fost si nume grele ale actoriei in acest serial :,, State'',, Flacarica'', dar nu va ganditi ca lor le place ce fac ei fac pentru baniwinking.
Sa revenim deci majoritatea de acolo sunt copilasi care nu au facut 1h de actorie si se dau ei mari actori.
Sa imbini muzica cu actoria? - proasta idee, adica vreau sa spun cand i alerga unu cu pusca prin padure aia se ascundeau si apoi se apucau sa cante... EPIC FAIL
Sa nu mai zic ca e un serial mai mult despre calamitati, adica nu e episod sa nu moara unu sa se mai spanzure careva, sa nu faca vre unu accident, sa nu ia vre unu SIDA, sa nu se ****, sa nu se desparta, sa nu i rapeasca cu autobuzul, in padure... si asta in ce am vazut eu, 2, 3 episoade. asta demonstreaza ca nu mai au idei.
Pur si simplu mai e putin si o sa bage fantome si spirite ca e singura calamitate care nu am vazut-o in serialul ala de rahat.
Trebuie sa fi prost sa te uiti la o mizerie ca asta, se uita prostii care predomina si domina Romania si au vazut ca se uita multi sau uitat si mai multi.
Pur si simplu e o mizerie in fiecaer episod vorbeste de sex si promoveaza ideea ca o fata de clasa a x-a (Anca) s-a isi faca iubit si sa se **** cu el.
Nu va mai uitati va pierdeti timpul si viata in fata a o telenovela de rahat.

| TheAvenger a răspuns:

Nu,nu mă uit.mi se pare o imbecilitate serialul ăla.

| BlackStar27 a răspuns:

Pe facebook daca scrie "official" dupa numele lor inseamna ca sunt ei. Ca de exemplu Alina Eremia Official, Dorian Popa Official, Sore Mihalache Official. Pe twitter nu stiu ca nu am cont.

| adi021 a răspuns:

Ma uit
Daca ai facebook scrii asa Dorian Popa(este Andrei) sau pe google scrii Dorian Popa facebook. funda

| DeeaBlahBlahBlah a răspuns:

Eu nu ma uit laughing)

| CristinaaCrs a răspuns:

Nu ma uit e cel mai nesuferit serial..Trupa aia canta numai cover. Sper sa nu mai aud de ei never x-(.

| AnonimulTPU explică:

laughing. Bine, nu toata lumea laughing Dar e un serial indragit de multi.

Întrebări recente