| AllexandraKathlyn a întrebat:

Ati vazut ca multe pagini creeate pe facebook au la coperte multe poze cu diverse fete. Va puteti uita pe pagina " Girls love life ", daca nu intelegeti ce spun. In fine oh go on Eu vreau sa va spun sa imi dati daca stiti niste site-uri cu aceste poze cu diverse fete pentru a le putea pune pe coperta de la facebook. [ In principiu par niste poze taiate ]...

Dau funda la cel mai bun si rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| Pikaciuuu a răspuns:

Iti fac eu o coperta de aceea daca vrei pe pagina mea:* daca vrei ti`o trimit prin mesaj happy