| Lynna a întrebat:

Verisoara mea se joaca pe conquiztador. Cati galbeni costa inimioarele alea sau celelalte desenecae apar pe teritoriu?

Răspuns Câştigător
| Simpluuu a răspuns:

5000. da-mi o funda ca nu am decat una poti sa te uiti daca vrei

9 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

5000 galbeni/7 zile si pentru text colorat pe main chat la fel.

| Chris a răspuns:

Aspectul ( animale, inimi etc.) le alegi de la "Tiparire harta", imediat sub galbeni cand dai : "Inceperea jocului". Aceasta setare costa 5000 de galbeni/buc, timp de 7 zile.

| PetreConstanta a răspuns:

Pe teritoriul Romaniei

| SongElena a răspuns:

Acelea sunt tipare de tot felul si costa 5.000 de galbeni si o sa ai acele tipare timp de o saptamana tr sa dai clic unde sc comanda si gta.
funda? plzz

| dydy1 a răspuns:

5000 pe 7 zile

| renee14 a răspuns:

Parca 5000

| StopTheWar a răspuns:

Pentru o perioada de 7 zile, costa 5000 de galbeni.

| RimePeHartie a răspuns:

5000 parca

| Freezing a răspuns:

Vreo 5.000 de galbeni abonamentul de o saptamana (nu sunt doar inimioare poti alege dintr-o varietate de style-uri tongue).