| florydia a întrebat:

Voi ce ati face mai intai?
-sa va imbracati pentru o petrecere;
-sa faceti curatenie;
-sa va jucati pe calculator.
In ce ordine sa le fac? Deoarece, la ora 14:30 trebuie sa fiu gata imbracata, acum nu am chef sa fac curatenie in camera si sa ma joc nu prea am timp pentru ca e mare dezordine in camera si dupa petrecere vine o prietena la mine si nu e frumos sa fie murdar in camera.iar acum e ora 12:40.

Răspuns Câştigător
| allex4369 a răspuns:

Eu zic ca mai intai ar trebui sa faci curatenie, deoarece dureaza mai mult, apoi te poti juca pe calculator, pentru ca te poti imbraca in maxim 10 minute.

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Baga-te la WOW si da-le reaq de curatenie si petrecere laughing

| alyn21 a răspuns:

-fai curatenie
-joaca te
-imbracate

| DeGea1 a răspuns:

1.sa faci curatenie
2.sa te imbraci
3.sa te joci

| TheVampireDiaries01 a răspuns:

1. Fac curatenie
2. Ma joc pe pc
3. Ma imbrac pentru o petrecerebig grin
Distractie placuta!:*

| Raluca829207472829204 a răspuns:

straight face. 1. Joaca-te. 10 minute!
2. Curatenie neaparata. 30 de minute!
3. Imbracata-te cat timp vrei tu. straight face
4. Drumul spre sa ii zicem " [ petrcere ]

| ßąßii a răspuns:

Faci curatenie in mare si apoi te imbraci nu te mai joci pe calculator ca mai ai timp si maine!

| aleksu1942 a răspuns:

Prima data trebuie sa faci curatenie. Apoi sa te imbraci.Iar dupa in timpul ramas te poti juca big grin