| AndreeaDeea210 a întrebat:

Dacă nu aveti chef de curătenie ce faceti? laughing)

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dau cu aspiratorul.

| cristi202 a răspuns:

Am grija de dinainte sa nu fac mizerie. happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E greu până începi...
Impune-ți să termini lucrul in 10-15 minute, fii rapidă, lucrează cu spor, iar pe urmă te odihnești.

| cristi202 a răspuns (pentru floresdemayo):

Si daca ii trebuie o zi? happy

| Nirvanaaa a răspuns:

Daca doresc sa stau in curatenie, vreau nu vreau, fac.Dar asta dupa mult timp de reflecție. happy

| AdelinaC a răspuns:

Las mizerie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strang gunoiul intr-un singur loc si-l iau de acolo cand am chef.

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai asta presupune ca ai inceput deja curatenia. happy

| Henrypericolpublic a răspuns:

Ori mă apuc ca știu ca nu am încotro ori joc ceva pe calculator ori odihna plimbari? De obicei eu și uit de curățenie dar când îmi amintesc o fac luna?

| TeoCata1804 a răspuns:

Ma gandesc lapana tiganii aia borati de pe la Acces Direct care locuiesc intr-o mizerie de nedescris.Imediat imi vine cheful.