| KeySHINee a întrebat:

Buna TPU voi ce faceti cand va plictisiti? cateva idei va rog ...multumesc

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu nu prea ma plictisesc, dar daca tu esti in situatia aceasta neplacuta, incearca sa te uiti la un film sau serial, sa modific poze, sa faci ordine in camera sau sau calculator, sa chemi un prieten la un suc sau o plimbare, sa suni o ruda sau un amic.

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu dorm sau citesc, ori ies afară dacă e seară.
Baftă!

| TheStory a răspuns:

Ascult muzica sau ma uit la un film.
Iti recomand filmul The Road.

| georgeta27 a răspuns:

Eu fac origami,ascult muzica, ma uit la tv, navighez pe net, editez fotografi, ies la plimbare sau citesc