| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:)

Voi ce firma de telefoane preferati?
Adica vrea mama sa isi ai un telefon si nu stie care este mai bun.
Mie imi place si Nokia dar si Sharp.[ am avut un telefon din 2005 pana acum recent, ca l`am stricat:)) nu se mai incarca, si eu cred ac e bun daca m`a tinut atata, pe mine care eu stric un telefon pe secunda:))
asat e :D
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:17, s:18&tx=79&ty=85&biw=1280&bih=673]

Deci voi ce ziceti?;;). Ce tel. sa`si ia?:o3.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nokia, nu vă mai încurcați cu alte mărci!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| JustABelieber a răspuns:

La telu tau ii mai trebuia un acumulator! tu nu l-ai stricat! si da cele mai bune sunt Nokia, Motorola si altele.

| cucaracia a răspuns:

Iti recomand Samsung, la majoritatea au acumulator foarte bun, al meu tine para la 10 zile, sunt foarte multumit de el.