| Sonni a întrebat:

Voi ce planuri aveti pentru ultima saptamana de vacanta? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Garantat o sa ma distrez asa cum nu m-am mai distrat niciodata intr-o ultima saptamana de vacanta laughing. Cred ca o sa merg la sala, o sa ies cu prietenii prin oras la un biliard si o sa vad tone de filme. Bafta.winking

7 răspunsuri:
| kitty_9669 a răspuns:

Pai,eu stau ca in fiecare zi la calculator, dorm, fac karaoke si ma distrez cu prietenii...

| Kristina_3133 a răspuns:

Daca o sa ninga am de gand sa ma bat cu zapada cu prietenii si fratele meu. Vreau sa ies in oras la film, sa ma plimb prin parc, sa ascult muzica, sa fac sport, sa dansez, sa pictez si sa cant laughing.Cam atat.

| Adella92 a răspuns:

Hm...ultima saptamana crying o sa incerc sa-mi impart timpul intre: filme/seriale, iesiri in oras si invatat [ o da...trebuie sa mai si invat ca dupa vine sesiunea si nu pot sa le invat pe toate atunci]

| andipd a răspuns:

O sa vizionez multe filme, o sa ma rasfat (pentru ca e ultima saptamana de vacanta), o sa ascult muzica noua, albume noi, compilatii noi, o sa mai lucrez la niste desene, o sa stau pe facebook pe twitter happy si cam atat.
A era sa uit...si sa lenevesc.laughing

| ՃԾՃԾ a răspuns:

Multe filme, cu prietenii, si distrctie la maxim. profit cate sa poate de timpul liber din ultima saptamana de vacanta

| Pissic a răspuns:

Pai plimbari, filme, petreceri...eu stiu. orice se poate care sa-mi alunge gandu ca incepe scoalahee hee

| Banuta_George_1990 a răspuns:

Merg sa imi iau un telefon.