| RalucaaMTFK999 a întrebat:

Ce planuri de vacanta aveti?

Răspuns Câştigător
| Allysson a răspuns:

Pai.un plan concret nu am ca nu imi fac dar cel mai probabil voi merge la tara putin,voi merge la iarba verde,voi iesi afara cu prietenii si vom juca gardiana,voi iesi in oras cu prietenii,colegii,voi face poze, poate merg la mare sau la munte, vine matusamea unchimiu si varmiu' care are 4 ani si ma joc cu el ca vb in italiana si nu stie romana si incerc si eu sa ma inteleg cu el laughing,avem cateva rude la gura humorului si poate mergem in vizita la ele,ma distrez cu cea mai buna prietena a mea, ma plimb cu rolele, poate o sa imi iau un animalut de pereferat un catel si ma plimb cu el daca nu am la tara 2 catei de rasa puri(brac german) si poate voi iesi cu ei putin in oras sa ii plimb desi sunt ca mari, si pe parcurs imi voi petrece timpul cum vreau... oricum distractie placuta vara asta si poate faci si tu ceva din planurile mele :*

7 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Merg la mare, ma distrez, citesc, scriu pe blog, stau pe mess, ma plimb, fac poze, ma dau cu bicicleta, ce fac oamenii normali. laughing

| Asyul95 a răspuns:

Sa jucam tupu seara happy...sa ne jucam (seara) adevar provocare sau procente...sa mergem in sat.etc
Vacanta placuta>big grin

| MariA00 a răspuns:

Merg pe o insula din Grecia (Cipru) cu verisorii mei si in rest stau pe acasa.

| Alexurukay a răspuns:

Merg la mare

| xXDVDXx a răspuns:

Merg la mare/munte,la strand,la bunici,ma dau ci biciclete+rolele, stau pe TPU, ma joc pe calculator si cu prietenii...chestii normale

| anonim_9012 a răspuns:

Planuri o sumedienie, mai rau cu indeplinirea lor. Plecarea la mare este cea mai frumoasa idee.

| Killpro a răspuns:

Sa ma duc la mare in mamaia la otelul perla, 3 stele ...si cam atat