| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cer si eu un sfat: Vreau sa -mi fac un id nou si nu am idei. Imi puteti da si mie cateva? Vreau ca sa aiba numele meu si inca ceva...
Merci anticipat. Dau si funda!

6 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Chica.InFiNiTe

real_escape

lovely.cristal

kiss.you_baby

dependenta_de_tine

CrAzY_yO

PrYnTrE_vIsE.Si_sPeRaNtE

VaRiaNta.OffiCiala

SeCreT.SmiLey

DrEam.Club

BoOm.just_4U

vypera.inger

sunshine.pink

ingerash.dragalash

in.love_forever

b3b3lusha.miss

iepurash_pufos

StyLee.UniKat

PryNceSs.CriStal

CoMe.wiTh.M3

BaRbiE.vAriAnTa.NouA

| Radioactive a răspuns:

Pai, daca iubesti pe cineva : numeletau_4everwithyou@yahoo.com
Sau numeletau_coolgirl@yahoo.com
numeletau_kisskiss@yahoo.com
numeletau_introducingme@yahoo.com
numeletau_blueeyes@yahoo.com(in functie de cum ai ochii, blueeyes, browneyes sau greeneyes)
Daca imi spui si numele tau, iti pot da mai multe exemple. Macar prenumele-hai ca poti!

| Paywa a răspuns:

Deci. ma cheama ioana...si nu'mi plac astea: VaRiaNta. OffiCiala
PrYnTrE_vIsE.Si_sPeRaNtE
.
serios sunt de pitipoanca straight face

| Angelina01 a răspuns:

Da care e numele u? ai putea face ceva de genu... dark_angel unde am pus punctele acolo pui numele tau

| Tkn a răspuns:

1girl: toate sunt de pitipoanca! foloseste numele tau si prenumele:
ionescupopescu,ionescu. popescu, ionescu-popescu, popescuionesc...etc! Toata fuf. fetele au id-uri in care se descriu foarte frumos si fals: scumpica,frumusica, draguta, etc.Incearca totusi sa eviti: "pussy" si restul'. Numele si prenumele este cea mai buna solutie.

| Mirabela_6911 a răspuns:

Sweety_girl
Just_simplegirl
Girl. xD
Just_a_girl
Chocolate_girl
serious.problem.ME